Kursy maturalne online – dlaczego warto?

Dowiedz się, jak kursy online pomogą Ci w dostaniu się na wymarzone studia oraz dlaczego warto wybrać formę online.

Kurs przygotowawczy do matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym online dlaczego warto ?

Kursy w formie online są wygodne i elastyczne, ponieważ uczniowie mogą się uczyć w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki temu mogą dostosować harmonogram nauki do własnych potrzeb oraz nie tracić cennego czasu na dojazdy. Platforma kursowa jest dostosowana do rozwiązywania zadań w sposób elastyczny, przerwania i powrotu do danego tematu bądź zadania w dowolnym momencie. Uczeń ma moc sprawczą i sam decyduje kiedy i gdzie się uczy. W panelu kursanta znajduje się m.in. procent ukończonego kursu, ilość prób oraz wyniki quizów sprawdzających. Więcej informacji dotyczących metodyki nauczania znajdziesz tutaj.  

Kursy maturalne w formie online – materiały 

Kursy z matematyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym posiadają szeroką bazę zadań autorskich i m.in. zadania z CKE, Operonu oraz rozwiązane arkusze z lat ubiegłych. Forma online daje możliwość powtarzania modułów wielokrotnie w celu maksymalizacji efektów. Kursy oferują quizy sprawdzające w celu potwierdzenia nabytej wiedzy. Są wynikiem naszego 7 letniego doświadczenia oraz obserwacji obecnej edukacji. 

Kursy maturalne online a podstawa programowa

Nasze kursy dostosowane są do obowiązujących wymagań maturalnych z matematyki. Kurs jest aktualizowany na bieżąco. Zawiera wszelkie zadania oraz wiedzę potrzebną, aby zdać maturę celująco. Skupiamy uwagę na najważniejszych aspektach oraz dajemy pigułkę wiedzy, która jest potrzebna. Nie znajdziesz tu zadań tzw. zapychaczy. Przykłady lekcji na każdym poziomie – egzamin 8-klasisty, matura podstawowa oraz rozszerzona dostępne są w zakładce jak działa platforma

Kursy maturalne online – wsparcie 

Oferujemy wsparcie na każdym etapie – zamówienia, początku kursu oraz podczas jego trwania. Odpowiemy na nurtujące pytania oraz pomożemy,  jeśli zajdzie taka potrzeba. Jesteśmy dostępni dla Ciebie, abyś był spokojny o aspekty techniczne.  Zajrzyj  też koniecznie do naszej sekcji najczęściej zadawanych pytań, często już tam uczniowie odnajdują odpowiedzi na swoje pytania.

Nie bój się formy online, jest ona wygodna oraz elastyczna. Dostosowana do potrzeb maturzystów, stanowi wsparcie w procesie nauki. Technologia idzie w parze z edukacją, wystarczy je dobrze połączyć.