fbpx

Ile dni do matury 2024?

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Matura 2024 - Masz jeszcze czas

Zapewne wszędzie słyszysz, że od matury zależy Twoje życie i przyszłość. Jest w tym trochę prawdy, natomiast spokojnie stres tu nie pomoże. Masz jeszcze czas, który należy dobrze rozplanować. W liczeniu ilości dni do matury 2024 pomoże Ci nasze oficjalne odliczanie do matury, które może Ci towarzyszyć do końcowych sekund rozpoczęcia matur. Usiądź, weź kartkę oraz długopis i sporządźmy plan działania. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. 

Jak przygotować się do matury 2024 z matematyki?

KROK 1

Sporządź spis tematów obowiązujących na maturze zgodnych z obecnymi wymaganiami. Zaznacz te w których czujesz się mocniejszy, a w których słabszy. Wydrukuj lub zapisz w dogodnym miejscu na swoim telefonie, tablecie bądź komputerze. Dzięki temu zawsze będą przy Tobie i w razie wątpliwości masz możliwość sprawdzić czy dany temat bądź zadanie obowiązuje na egzaminie dojrzałości. Szczegółowe informacje w tym terminy oraz zakres materiału możesz znaleźć na oficjalnej stronie CKE.

KROK 2

Wybierz odpowiednie materiały do nauki, zaplanuj przyswajanie wiedzy odpowiednio do ilości pozostałego czasu i sukcesywnie realizuj plan. Jeśli  do egzaminu pozostało niewiele czasu to nie masz już czasu na studiowanie książek oraz repetytoriów. Wybierz kurs, który ułatwi Ci to zadanie. Nie musisz myśleć jakie zadania przerobić, które tematy można odpuścić, ponieważ zrobiliśmy to za Ciebie. Nasza platforma jest łatwa w obsłudze, materiały tłumaczone są za pomocą audio-video, co jest niezwykle ważne. Kurs jest dostępny w dwóch formach z dostępem na 30 dni oraz 365 dni, dlatego jeśli do matury zostało nie dużo czasu możesz skorzystać z tańszej opcji. 

KROK 3

Daj z siebie wszystko ! To już ostatnia prosta i wszystko zależy od Ciebie. Poświęć się nauce i jednocześnie rób przerwy. Odpoczynek to bardzo ważny aspekt o którym często zapominają uczniowie, a przecież wymęczony organizm i ciężka głowa nie pomogą w osiągnięciu celu. Zaplanuj przykładowo 45 min nauki + 15 min przerwy, bądź 2 godziny nauki i 1 godzinna przerwa. Rozplanuj naukę na kolejne dni i trzymaj się harmonogramu, to pomoże w realizowaniu kolejnych zadań. Dzieli Cię już tylko matura od upragnionych wakacji, niech będą Twoją motywacją.  Powodzenia i pamiętaj matura to nie koniec świata!